KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6812593
nr 681 2593
Etsning
signerad, hund med byte, 41x61
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 februari 2011
kl 17:38:00
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr